בחרו עמוד

הדפסה דיגיטלית

הדפסות דיגיטליות בהתאמה אישית 

דפוס דיגיטלי אם סי פרינט בטכנולוגיה מתקדמת

דפוס דיגיטלי הוא שיטת דפוס שמעבירה מידע ישירות מהמחשב אשר מחובר למכונה בניגוד לדפוס אופטי שבו מטביעים על גליל במכונת הדפוס את האובייקט המודפסהיכולת להדפיס קבצים באופן ישיר מהתקן דיגיטלי מקצר את תהליכי העבודה והופך כל הפקת דפוס למהירה וקלה. מכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות הן בעלות מגוון של פונקציות ואפשרויות אשן הופכות את ההדפסה על מגוון חומרים לקלה ומהירה ומספקות מוצר איכותי, תפוקה גבוהה וחסכון בזמן.

ניירת משרדית

הדפסת קטלוגים

מעטפות

הדפסת כרטיסי ביקור

הפקת פליירים

הדפסת ברושורים

הפקות פולדרים

אילו הדפסות ומוצרים ניתן להפיק באמצעות דפוס דיגיטלי?

כל סוג של עבודת דפוס מתבצע בקלות באמצעות דפוס דיגיטלי. עבודות בגודל פיזי קטן כמו כרטיסי ביקור , גלויות או ברושורים וכן עבודות גדולות כמו שלטי חוצות. טכנולוגיה מתקדמת המיושמת בתחום הדפוס הדיגיטלי מאפשרת הפקת עבודות דפוס ברמה גבוהה מאוד.

אם אתם מעוניינים בהפקת חומרים פרסומיים, דפוס הדיגיטלי יבטיח לכם איכות גבוהה בזמן עבודה קצר. חברת אם סי פרינט מתמחה בהפקות דפוס דיגיטלי ומספקת ללקוחותיה פתרונות דפוס מושלמים.

חברת אם סי פרינט מבצעת הפקות דפוס דיגיטלי רבות ומגוונות. הדפסה בפורמט רחב היא אחד השירותים החשובים שאנו מספקים ללקוחותינו. הדפסות פס רחב משמשות בהפקות דפוס גדולות כמו הדפסת פוסטרים, שלטים גדולים או מתקני תצוגה מקרטון, פופ אפ ורול אפ. כמו כן אנו מבצעים הדפסה על דגלים, הדפסה על שמשוניות והדפסה על מדבקת וניל בגדלים שונים לכל מטרה. מדבקות וניל מיועדות להדבקה על פרספקס, להדבקה על קירות וקאפות, לייצור שילוט לתאורה או לייצור מדבקות פשוטות.

מחפשים דפוס דיגיטלי? מעוניינים בהדפסת פס רחב? פנו עכשיו לאם סי פרינט ואנו נספק עבורכם את כל שירותי הדפוס הדיגיטלי באיכות גבוהה ובמקצועיות 073-7581887

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו