הדפסה ישירה על חומרים – עולם חדש של אפשרויות

הדפסה ישירה על חומרים

הדפסה ישירה על חומרים פותחת בפניכם עולם שלם של אפשרויות למיתוג מוצרים, עיצוב וייצור מוצרים מקוריים וייחודיים. הדפסה ישירה על חומרים מחייבת ידע וקיומה של טכנולוגיה מתאימה. בחברת אם סי פרינט מכונה חדישה, היחידה מסוגה בישראל להדפסה ישירה על חומרים באמצעותה ניתן להדפיס באופן ישיר על מגוון מוצרים, הדפסה על קאפות, הדפסה על קנבס, הדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ, הדפסה על שמשונית, הדפסה על פלסטיק, הדפסה על בד, הדפסה על מראות, הדפסה על פרספקס ועוד עשרות סוגים של חומרים ומוצרים.

מה היתרונות של הדפסה ישירה על חומרים?

היתרון הגדול של הדפסה ישירה על חומרים הוא קודם כל קיצור תהליכי עבודה המתבטא בחסכון רב במחיר, בעלויות העבודה ובעלות החומרים עצמם. אם בעבר יצירה של מוצר ממותג כללה ייצור נפרד של מדבקה, חיתוך והדבקה על גבי המשטח, כיום ניתן להדפיס באופן ישיר על המוצר וליצור כל דבר שרק תרצו במהירות וביעילות.

יתרון נוסף של הדפסה ישירה על חומרים הוא ברמת הגימור של המוצר. הדפסה ישירה על חומרים מאפשרת יצירת מוצרים ממותגים, מתנות, הדפסה ישירה על זכוכיות עם הדפס לשימושים שונים, יצירת קופסאות ואריזות עם הדפס ולוגו, לוחות עץ עם תמונה, ציור או מיתוג לבחירתכם ועוד. יצור מוצרים בטכנולוגיה של הדפסה ישירה מאפשר לנו להגשים עבורכם כל חלום, בכל חומר או סגנון באופן יעיל וברמת גימור גבוהה מאוד.

דפוס דיגיטלי אם סי פרינט, הדפסה ישירה על חומרים

הדפסה ישירה על חומרים שונים מאפשרת לכם בעסק לייצר קו של מוצרים ממותגים ללקוחות ולעובדים שלכם ואף למיתוג בית העסק שלכם. אנו באם סי פרינט נפיק עבורכם כל מוצר שרק תרצו עם תמונה, לוגו, טקסט ועוד. הדפסה על בדים מסוגים וממרקמים שונים, הדפסה על מוצרי פלסטיק כמו כוסות, צלחות ועוד, הדפסה על חומרים, הדפסה על מתקני תצוגה לאירועי קידום מכירות ותערוכות, הדפסה על עץ, זכוכית, קרמיקה, מתכת ולמעשה על כל חומר שרק תרצו. הדפסה ישירה על חומרים מתבצעת באיכות גבוהה תוך ירידה לפרטים ומשלבת פרקטיקה, עיצוב ויופי במחירים נוחים.

בעל עסק? מיתוג מוצרים ייחודיים לעסק שלך אפשרי היום יותר מתמיד. עשרות מוצרים ממותגים המותאמים במיוחד לעסק שלך, ללקוחות ולעובדים ממתינים לך באם סי פרינט – המפתח שלך להצלחה

הדפסה ישירה על חומרים בחברת אם סי פרינט

אנו באם סי פרינט, בית דפוס דיגיטלי ייחודי ואיכותי, מובילים את תחום הדפוס הדיגיטלי בישראל עם מכוניה ייחודית אשר מבצעת הדפסות ישירות על חומרים ביעילות ובמקצועיות. רוצים עוד פרטים אודות ההדפסה על חומרים? מעוניינים לבצע פרויקטים של הדפסה ישירה? התקשרו עכשיו 08-8593218

הדפסה ישירה על חומרים – עולם חדש של אפשרויות
5 (100%) 11 vote[s]