הדפסה ישירה

הדפסה ישירה על חומרים

מה זה הדפסה ישירה

טכנולוגיה של הדפסה ישירה מאפשרת הדפסה של כל תמונה, לוגו או הדפס כלשהו ישירות על גבי משטח קשיח. עם טכנולוגיה זו ניתן להדפיס ישירות על חומרים קשיחים כמו הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית, הדפסה על פרספקס ועוד. הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV מאפשרת הדפסת שכבת צבע ישירות על החומר וייבוש של הצבע תוך כדי התהליך. כך מתקבלת הדפסה איכותית וחדה וניתן לעשות שימוש במוצר תוך שניות.

קראו עוד על הדפסה ישירה על חומרים

 

היתרונות של הדפסה ישירה

הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV מספקת תוצאות באיכות גבוהה במיוחד ופותחת בפניכם עולם שלם של אפשרויות להפקת מוצרים מדהימים ויצירתיים. שלטי תלת מימד, מחיצות זכוכית מודפסות, שלטי פרספקס, הדפסה ישירה על רהיטי עץ, הדפסת תמונות על חומרים קשיחים ועוד רעיונות רבים שניתנים כיום ליישום בקלות ובמהירות. טכנולוגיית UV מייבשת את הצבע שנייה לאחר ההדפסה וכך מבטיחה לכם הדפסה חלקה ללא מריחת צבע ושימוש במוצר ללא זמן המתנה.

 לחצו כאן להזמנת מוצרים בהדפסה ישירה

שירות הדפסה ישירה – למי זה מתאים?

טכנולוגיה של הדפסה ישירה מתאימה לכל אחד. ניתן לייצר באמצעות הדפסה ישירה קשת רחבה של מוצרים לשימוש בבתים, למעצבי פנים ואדריכלים, לאנשי שיווק ולכל פעילות של קידום מכירות, תצוגות ותערוכות, מעצבי מוצר ועוד. הדפסה על עץ, הדפסה על בד, הדפסה על זכוכית והדפסה על מתכות שונות מאפשרת ליצור כל כך הרבה מוצרים וליישם רעיונות רבים. הדפסה וחיתוך על קשיחים הופכת כל חלום למציאות ומאפשרת ייצור של מוצרים ממותגים, חיתוך וקיפול שלהם בקלות רבה.

אם סי פרינט מובילה את תחום ההדפסה הישירה עם הדפסות ייחודיות ואפשרויות מגוונות, חומרי גלם איכותיים וחדשנות. כל מוצרי הדפוס של אם סי פרינט מיוצרים באמצעות המכונות החדישות ביותר בשוק וההדפסות עצמן מתבצעות על ידי צוות מקצועי שדאג להפיק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר.

למה לבחור בהדפסה ישירה מבית אם סי פרינט

אנו מפיקים מוצרי דפוס מקוריים ואיכותיים במגוון רחב ומציעים ללקוחותינו את כל פתרונות העיצוב והדפוס תחת קורת גג אחת. ברשותנו מכונות מתקדמות וחדישות וצוות מקצועי. בחברתנו מחלקה מתקדמת לעיצוב וגרפיקה אשר מלווה את לקוחותינו מהשלבים המוקדמים ועד לקבלת המוצר המוגמר ביעילות ומקצועיות.

 

באם סי פרינט מבצעים הדפסות בפורמט רחב ברמה גבוהה ועל מבחר חומרים שונים כמו הדפסה על עץ, הדפסה על שמשוניות, הדפסה על נייר, הדפסה על מדבקות, הדפסה על בדים, הדפסה על קאפות, הדפסה על קנבסים ועוד.  אנו מציעים מגוון שירותים בתחום הפקת דוכנים וציוד לתערוכות החל מעיצוב הדוכן, ההפקה והבניה שלו בפועל. פנו אלינו עוד היום ואנו נספק עבורכם שירותי דפוס מקצועיים וייחודיים לכל צורך.

 

מחפשים הדפסה ישירה? מעוניינים להדפיס על חומרים בהדפסה ישירה? פנו אלינו עכשיו – אם סי פרינט  08-8593218

הדפסה ישירה
4.5 (90%) 8 vote[s]