הדפסה על זכוכית


הדפסה על זכוכית  – מוצר ייחודי באיכות מדהימה

הדפסה על זכוכיתהדפסה על זכוכית בטכנולוגיית UV מתקדמת מאפשרת ייצור של מוצר יוקרתיים ואיכותיים ברמת גימור גבוהה וכל זאת במהירות ויעילות. באמצעות הדפסה ישירה על זכוכית תוכלו לעצב כל בית או בית עסק ולשוות לו מראה קלאסי ויוקרתי. אנו בחברת אם סי פרינט מבצעים הדפסה ישירה על זכוכית ומייצרים עבורכם תמונה חדה ומלאת צבע באיכות גבוהה מאוד, עם כל אלמנט שרק תבחרו. הדפסה ישירה על זכוכית מתבצעת באמצעות מכונה ייחודית של הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV – הצבע מונח ישירות על גבי הזכוכית ועובר ייבוש באמצעות נורת UV באותו רגע ממש, כך מתקבלת שכבת צבע חלקה ואחידה על גבי הזכוכית ואתם  מקבלים מוצר באיכות מדהימה ולשימוש מיידי.

 

 הדפסה על זכוכית מדהימה – למי זה מתאים?

שירות הדפסה על זכוכית יכול להתאים למגוון תחומים. מעצבי פנים ואדריכלים יכולים למצוא מענה מהיר ואיכותי ליצירת חיפויים, ארונות ודלתות, מחיצות ואפילו גופי תאורה. כמו כן שירות הדפסה ישירה על זכוכית משמש בתי עסק לעיצוב מוצרים שונים, מיתוג לעסקים, מסעדות, מטבחים ועוד וכמובן לקוחות פרטיים אשר יכולים ליצור מזכרות, תמונות לעיצוב הבית, חיפוי לחלונות ועוד. בשל הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להדפיס על גבי זכוכית כל צבע וכל תמונה ללא צורך בשכבת צבע לבן.

 

 

 

לחצו כאן להזמנת הדפסה על זכוכית

 

הדפסה על זכוכית – אם סי פרינט

אנו נדפיס כל תמונה שתבחרו על גבי הזכוכית בטכנולוגיית UV אשר מבטיחה הדפסה חלקה וייבוש מהיר על חלקה האחורי של הזכוכית. כך תתקבל תמונה מרהיבה אשר עוברת מבעד לזכוכית, והתוצאה מדהימה!

 מכונת הדפוס החדשה מאפשרת לנו באם סי פרינט להדפיס תמונה איכותית בצבע מלא על גבי כל חומר, הדפסה ישירה על זכוכית, הדפסה על עץ, הדפסה על פרספקס ועוד.

הדפסה על זכוכית משתלבת בבית בדרכים רבות: ניתן להדפיס זכוכית מעוצבת למטבח, זכוכית מיוחדת לחדר האמבטיה, הדפסת תמונת זכוכית מיוחדת לסלון, חדרי ארונות, שולחנות, הדפסת תמונות חתונה או תמונות משפחתיות על גבי זכוכית. הדפסת תמונות זכוכית משתלבת גם בבתי עסק: ניתן להדפיס את לוגו החברה או תמונות אוירה שונות על משטחי זכוכית, ליצור קירות זכוכית מעוצבים, דלפקים מעוצבים בחיפוי זכוכית ועוד.

 

מחפשים שירות הדפסה על זכוכית? מעוניינים להדפיס תמונת זכוכית? פנו אלינו עכשיו – אם סי פרינט 08-8593218

הדפסה על זכוכית
4.6 (91.11%) 18 vote[s]