אנחנו באם סי פרינט מאמינים שאפשר להדפיס כמעט על כל חומר וזה מה שמוביל אותנו לפיתוח חידושים בתחום ללא הרף. אנחנו עושים שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ובחומרים איכותיים במיוחד. הדפסה על לינולאום היא אחת מהאופציות המבוקשות ביותר אצלנו. לינוליום הוא מעין פלסטיק גמיש שניתן ליצור ממנו שטיחים במגוון סוגים או כל דבר אחר שתבחרו.

הדפסה על לינולאום באיכות גבוהה

הדפסה ישירה על לינולאום מאפשרת ליצור משטחים שונים בעיצוב אישי ולפי בחירתכם. אנחנו באם סי פרינט מקפידים על הדפסה איכותית במיוחד כדי שמה שתדפיסו יישמר למשך שנים רבות. ניתן לבחור להדפיס תמונות, ציורים, כיתוב ולמעשה כל מה שעולה על רוחכם. השמיים הם לחלוטין הגבול במקרה זה. בבית הדפוס שלנו תמצאו מכשור מתקדם במיוחד שבאמצעותו אנחנו מדפיסים באיכות הגבוהה ביותר. ניתן להדפיס על לינולאום בגדלים שונים ומגוונים.

הדפסה על לינוליום 

שטיחים מודפסים 

כדי לצפות בדגמים ומידות לשטיחי PVC מעוצבים לבית לחצו כאן 

פעם היה רק סוג אחד שטיחים. היו אורגים את השטיח מחומרים המשמשים לשטיחים ולא היו אפשרויות בחירה רבות כל-כך. שטיחים לא היו אישיו ובטח שלא שימשו כאלמנט עיצובי. עם התפתחות הטכנולוגיות השונות עברו השטיחים למרכז הבמה והם כבר ממש לא רק משהו שדורכים עליו. אנחנו באם סי פרינט מבצעים הדפסה על לינולאום שמשמש לשטיחי PVC ולשימושים נוספים. ניתן לעצב את השטיח לפי בחירה ולהפוך אותו למשהו מיוחד באמת. אין שום סיבה להתפשר על שטיחים בנאליים ומשעממים שכן הדפסה על לינולאום מאפשרת לעוף עם הדמיון וליצור את שטיח החלומות שלכם.

משטחי לינולאום בעיצוב אישי

משטחי הלינולאום יכולים לשמש אתכם למגוון שימושים. השימוש המוכר הוא כמובן השטיחים המשמשים למטבח או לפינות שונות בחלל הבית. הדפסה על לינולאום מאפשרת ליצור אביזרי עיצוב מושלמים לבתים פרטיים או לבתי עסק. מעצבים רבים כבר הבינו את היתרונות של משטחי הלינולאום ומשתמשים בהם רבות בעת תהליך העיצוב. אם סי פרינט הוא המקום המקצועי ביותר שבו מבצעים הדפסה על לינולאום וכן הדפסה על פרספקס וקשיחים נוספים. אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בכדי שהמוצרים יישמרו לאורך זמן רב בצורה הטובה ביותר.    

Made with
GS ❤