הדפסה על עץ בטכנולגיית UV

הדפסה על עץ - תמונות על עץ

אם סי פרינט זהו בית דפוס מקצועי להדפסה ישירה על חומרים קשיחים. אנו מבצעים הדפסה על כל סוגי העץ: הדפסה על עץ סנדוויץ', הדפסה על MDF, הדפסה על עץ טבעי, הדפסה על עץ מלא, הדפסה על עץ מצופה פורמייקה.

מעוניינים להדפיס על פלטות ולוחות עץ מכל סוג: אם סי פרינט זו הכתובת שלכם להדפסה ישירה מקצועית. הדפסות על עץ מתאפשרות במגוון צבעים, כולל צבע לבן. ניתן לשלב הדפסה על עץ בבתים ובתי עסק, הדפסת תמונות על לוח עץ, הדפסת אלמנטים עיצוביים לבית מעץ, הדפסת חיפויי לקירות, קופסאות עץ ממותגות ועוד רעיונות עיצוביים נוספים. מעדיפים לשמור על המרקם של העץ הטבעי? ניתן להדפיס על גבי עץ טבעי מלא ולשמור על המרקם שלו או לצבוע את העץ בלבן לקבלת רקע אחיד. הדפסה ישירה על עץ מניבה תוצאות מדהימות, מידיות וברמה גבוהה מאוד. ישנו מגוון מוצרים מעץ שניתנים להדפסה ישירה ומשתלבים מצוין בבית ובבית העסק.

הדפסה על עץ לבית

בעזרת טכנולוגית הדפסה יחודית על פלטות עץ קשיחות ניתן להפיק באם סי פרינט מגוון מוצרים לתחום הבית ולעיצוב פנים: שילוט לדלת, תחתיות לסירים, תמונות משפחתיות ותמונות נופים מודפסות על עץ, פלייסמנטים, מדפים מעוצבים לחדרי ילדים, לוחות לפתקים ועוד.

 

הדפסה על עץ לעסק

אם סי פרינט מומחים בביצוע הדפסות על עץ לבתי עסק. בין מוצרינו נמנים: שלטים לעסק, מחיצות הפרדה, חיפויים, תמונות למשרד, תחתיות לכוסות, דלתות, אריזות עץ, סטנד מעץ לתצוגת מוצרים, ברושורים או פלאיירים, לוחות עץ לפרסום בתערוכות וכו'.

 

 

 

 

אנו באם סי פרינט מציעים ללקוחותינו הדפסה באיכות גבוהה ובמחירים מעולים. אצלנו עובדים עם חומר איכותי להפקת מוצרים ברמת גימור מושלמת. בנוסף, אם סי פרינט מדפיסה על גבי זכוכית, פרספקס, אלוקובונד, PVC, אלומיניום, פח ועוד. קטלוג המוצרים לבית ולעסק מחכה לכם – גלשו באתר והתעדכנו בנפלאות ההדפסה הישירה על גבי חומרים קשיחים.

 

התקשרו עכשיו – אם סי פרינט 08-8593218

 

Share Button
הדפסה על עץ בטכנולגיית UV
5 (100%) 17 votes