הדפסה על קרטון

שילוט קרטון, הדפסה על קרטון

הדפסה על קרטוןמפיקים אריזות מתנה ממותגות? רוצים ליצור מוצר ממותג ייחודי לעסק שלכם? הדפסה על קרטון מתאימה במיוחד בשבילכםעם שירות הדפסה על קרטון תוכלו להכין אריזות צבעוניות עם הכנה לקיפול, אריזות שי מיוחדות, מתנות לחג ועוד. אנו בדפוס דיגיטלי אם סי פרינט מתמחים בהדפסה ישירה על חומרים בטכנולוגיית UV מתקדמת. אנו מבצעים הדפסה על קרטון, הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית ועל עוד מגוון חומרים.

 

לחצו כאן להזמנת הדפסה על קרטון

 

דפוס דיגיטלי – הדפסה על קרטון

מהיום תוכלו לבחור קרטונים מכל צבע וצורה ולהפיק מהם שפע של מוצרים ורעיונות לאריזות מקוריות, ייחודיות צבעוניות מגניבות שהופכות כל מוצר למדהים! מכונה ייחודית מסוגה בארץ מאפשרת הדפסה ישירה על קשיחים מסוגים שונים – הדפסה על זכוכית, הדפסה על פרספקס הדפסה על קרטון ועוד חומרים רבים. אנו באם סי פרינט מציעים לכם שירות ייחודי וחדיש – הדפסה דיגיטלית על גבי קרטון, בצבע מלא עם תמונה ברורה ומושכת בכמויות קטנות או גדולות.

 

 

מהיום תוכלו להדפיס כל תמונה או לוגו בצבע מלא על גבי קרטון, לייצר אריזות ממותגות בכמויות קטנות או גדולות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים כאחד. אנו באם סי פרינט מבצעים עבורכם עבודות דפוס מקצועיות, ייעוץ מקצועי וליווי עד תום התהליך ולאחריו.

 

אנו מציעים הדפסה ישירה על קרטון במחירים אטרקטיביים, ייעוץ שיווקי , התאמת העיצוב באופן אישי וייחודי לכל לקוח, חסכון בזמן ועלויות ומספקים עבורכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת. בנוסף להדפסת אריזות קרטון וקופסאות קרטון תוכלו להדפיס אצלנו מגוון מוצרי קד"מ, מגנטים ,הפקת פולדרים ,הדפסת קטלוגים, כרטיסי ביקור, לוחות שנה ועוד הרבה מוצרים מיוחדים באיכות גבוההבנוסף תמצאו אצלנו שירותי הדפסה ישירה על חומרים – הדפסה על פרספקס, הדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ ועוד!

 

 

לפרטים נוספים על הדפסה על קרטון התקשרו עכשיו לאם סי פרינט 08-8593218

הדפסה על קרטון
5 (100%) 3 votes