הדפסה על קרמיקה

הדפסה ישירה על קרמיקה

הדפוס הדיגיטלי שהתפתח מאוד בשנים האחרונות פותח צוהר לעולם של עיצוב ומדיה משוכלל ומתקדם יותר מאי פעם. בעזרת המכונות המשוכללות שאנו מחזיקים ב- אמ. סי פרינט אנו מדפיסים כל תמונה או לוגו או הדפס כלשהו על פי דרישת הלקוח על גבי קרמיקה.

עיצוב המשרד בעזרת קרמיקה מודפסת

משרדים שרוצים לבלוט ולהיות מיוחדים, משתמשים בשירותי הדפסה על קרמיקה שלנו. מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד, מיתוג העסק בצורה האיכותית והיפה ביותר. הדפסה על קרמיקה יכולה לקדם את המיתוג של המשרד באמצעות הדפסת הלוגו של החברה או של העסק על אריחי קרמיקה ותלייתם במקום בולט במשרד. אם ברצונכם לקבל הדפסה איכותית ביותר על קרמיקה, שלחו אלינו עוד היום פרטים ותמונה ואנו באמ. סי פרינט נייעץ לכם עד לקבלת התוצר המושלם.

 

הדפסה ישירה על קרמיקה של MCPRINT

 קרמיקות יש הרבה, אך קרמיקות בהתאמה אישית אין! פיתחנו שיטת עבודה, שיוצרת קירות ממותגים, שלא ניתן להשיג באף מקום אחר. כל תמונה יכולה להפוך למציאות על גבי הקירות בבית או העסק שלכם באמצעות הטכנולוגיה שלנו והדמיון שלכם.

מהי הדפסה ישירה?

הדפסה ישירה היא טכנולוגיה המאפשרת להדפיס כל תמונה, לוגו או הדפס כלשהו ישירות על משטח קשיח העשוי מחומר כמו: עץ, קרמיקה, פי וי סי, זכוכית, פרספקס ועוד. אתם בוחרים תמונה שאתם אוהבים או לוגו של העסק שלכם, שולחים לבית הדפוס הדיגיטלי ומקבלים תוך זמן קצר ביותר את המוצר מוכן עם הדפסת ענק (או בכל גודל בו תבחרו) של התמונה שבחרתם. התוצאה שמתקבלת מרשימה ויוקרתית ביותר.

נשמח לקבל את פנייתכם!
כתובתנו: א.ת. כנות, האדום 26
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Made with
GS ❤