בחרו עמוד

הדפסה על קרמיקה

הדפסה ישירה על קרמיקה

הדפוס הדיגיטלי שהתפתח מאוד בשנים האחרונות פותח צוהר לעולם של עיצוב ומדיה משוכלל ומתקדם יותר מאי פעם. בעזרת המכונות המשוכללות שאנו מחזיקים ב- אמ. סי פרינט אנו מדפיסים כל תמונה, לוגו או הדפס  על פי דרישת הלקוח על גבי קרמיקה.

מה חשוב לדעת על הדפסה על קרמיקה?

 מדובר בהדפסה שרק אנשי מקצוע בעלי הטכנולוגיות הנכונות וההבנה המקצועית יוכלו לספק  ברמה גבוהה. הרבה אנשים מחפשים הדפסה בתנור מטעמי מחיר זול, אך חשוב שתבינו כי הדפסה בתנור היא  הדפסת רשת, בה אין מעברי צבע. כלומר, לא קיימים גוונים באמת כפי שהקובץ נראה. אנו מספקים הדפסה עם מעברי צבע הכי עדינים בהתאם לגרפיקה שאתם מחליטים להדפיס. ניתן לקבל לכה שמגינה על האריח בצבע מאט או מבריקה ולקבל את הגוונים הכי מדויקים, מקצועיים, אסתטיים ויפים. חברתנו מתמחה בהדפסה על קרמיקה ובעלת היכולת לספק אריחים מודפסים ברמה שלא תוכלו להשיג באף מקום אחר. ההדפסות שלנו הן הדפסות בוטיק, ולכל פרויקט הדפסה שכזה אנו מתייחסים ברצינות רבה ומקדישים לו את תשומת הלב הראויה ביותר, כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת וכל מי שיסתכל על הקיר לאחר ההתקנה יגיד פשוט וואו.

הדפסה על קרמיקה עבור מעצבי פנים ואדריכלים

במידה והנכם מעצבי פנים או אדריכלים ואתם רוצים שהפרויקט שלכם יהיה הכי מיוחד ומקורי שיש, תהיו בטוחים שעם הקרמיקות שלנו כולם ידברו על הפרויקט גם לאחר שנים רבות. באמצעות יכולות הייצור שלנו והרעיונות המיוחדים שלכם ניתן ליצור עולמות חדשים, שלא ניתן למצוא באף מקום אחר. חברתנו בעלת נסיון רב בעבודה מול מעצבים ואדריכלים, אנו קשובים מאוד לצורך של הפרויקט ויודעים כיצד להפיק את המוצר הטוב ביותר לפי דמיונו של המעצב.

עיצוב המשרד בעזרת קרמיקה מודפסת

משרדים שרוצים לבלוט ולהיות מיוחדים, משתמשים בשירותי ההדפסה שלנו על קרמיקה. מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד, מיתוג העסק בצורה האיכותית והיפה ביותר. הדפסה על קרמיקה יכולה לקדם את המיתוג של המשרד באמצעות הדפסת הלוגו של החברה או של העסק על אריחי קרמיקה ותלייתם במקום בולט במשרד. אם ברצונכם לקבל הדפסה איכותית ביותר על קרמיקה, שלחו אלינו עוד היום פרטים ותמונה ואנו באמ. סי פרינט נייעץ לכם עד לקבלת התוצר המושלם.

מידע חשוב על התקנה

יש לקחת בחשבון כי בעת ההתקנה אריח קרמיקה חייב להיות מוגן על ידי רובה או איטום מסביב על מנת למנוע מגע של מים בחרס של הקרמיקה, הדבר יכול לגרום להתנפחות של הקרמיקה ולהתנתקות ההדפסה, אי לכך כל מסגרת התמונה חייבת להיאטם בכדי למנוע חלחול מים לאריחים מאחור. מומלץ מאוד לסגור את פינות התמונה עם סף שיש או מסגרת מתכת כדי להגן על פינות הקרמיקה.

תמונות להתרשמות ישירות מהמשרד שלנו, מוזמנים להגיע ולהתרשם בעצמיכם. בווייז: רחוב האדום 26, אזור תעשייה כנות בתיאום מראש: 08-8593218

 

קירות קרמיקה
הדפסה על קרמיקה

הדפסה ישירה על קרמיקה של MCPRINT

 קרמיקות יש הרבה, אך קרמיקות בהתאמה אישית אין! פיתחנו שיטת עבודה, שיוצרת קירות ממותגים, שלא ניתן להשיג באף מקום אחר. כל תמונה יכולה להפוך למציאות על גבי הקירות בבית או העסק שלכם באמצעות הטכנולוגיה שלנו והדמיון שלכם.

מהי הדפסה ישירה?

הדפסה ישירה היא טכנולוגיה המאפשרת להדפיס כל תמונה, לוגו או הדפס כלשהו ישירות על משטח קשיח העשוי מחומר כמו: עץ, קרמיקה, פי וי סי, זכוכית, פרספקס ועוד. אתם בוחרים תמונה שאתם אוהבים או לוגו של העסק שלכם, שולחים לבית הדפוס הדיגיטלי ומקבלים תוך זמן קצר ביותר את המוצר מוכן עם הדפסת ענק (או בכל גודל בו תבחרו) של התמונה שבחרתם. התוצאה שמתקבלת מרשימה ויוקרתית ביותר.

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו