בחרו עמוד

הדפסה על קרמיקה

הדפסה ישירה על קרמיקה

הדפוס הדיגיטלי שהתפתח מאוד בשנים האחרונות פותח צוהר לעולם של עיצוב ומדיה משוכלל ומתקדם יותר מאי פעם. בעזרת המכונות המשוכללות שאנו מחזיקים ב- אמ. סי פרינט אנו מדפיסים כל תמונה, לוגו או הדפס  על פי דרישת הלקוח על גבי קרמיקה.

הדפסה על קרמיקה עבור מעצבי פנים ואדריכלים

במידה והנכם מעצבי פנים או אדריכלים ואתם רוצים שהפרויקט שלכם יהיה הכי מיוחד ומקורי שיש, תהיו בטוחים שעם הקרמיקות שלנו כולם ידברו על הפרויקט גם לאחר שנים רבות. באמצעות יכולות הייצור שלנו והרעיונות המיוחדים שלכם ניתן ליצור עולמות חדשים, שלא ניתן למצוא באף מקום אחר. חברתנו בעלת נסיון רב בעבודה מול מעצבים ואדריכלים, אנו קשובים מאוד לצורך של הפרויקט ויודעים כיצד להפיק את המוצר הטוב ביותר לפי דמיונו של המעצב.

עיצוב המשרד בעזרת קרמיקה מודפסת

משרדים שרוצים לבלוט ולהיות מיוחדים, משתמשים בשירותי ההדפסה שלנו על קרמיקה. מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד, מיתוג העסק בצורה האיכותית והיפה ביותר. הדפסה על קרמיקה יכולה לקדם את המיתוג של המשרד באמצעות הדפסת הלוגו של החברה או של העסק על אריחי קרמיקה ותלייתם במקום בולט במשרד. אם ברצונכם לקבל הדפסה איכותית ביותר על קרמיקה, שלחו אלינו עוד היום פרטים ותמונה ואנו באמ. סי פרינט נייעץ לכם עד לקבלת התוצר המושלם.

 

בתמונה: חיפוי קרמיקה במלון מילוס ים המלח

הדפסה ישירה על קרמיקה של MCPRINT

 קרמיקות יש הרבה, אך קרמיקות בהתאמה אישית אין! פיתחנו שיטת עבודה, שיוצרת קירות ממותגים, שלא ניתן להשיג באף מקום אחר. כל תמונה יכולה להפוך למציאות על גבי הקירות בבית או העסק שלכם באמצעות הטכנולוגיה שלנו והדמיון שלכם.

מהי הדפסה ישירה?

הדפסה ישירה היא טכנולוגיה המאפשרת להדפיס כל תמונה, לוגו או הדפס כלשהו ישירות על משטח קשיח העשוי מחומר כמו: עץ, קרמיקה, פי וי סי, זכוכית, פרספקס ועוד. אתם בוחרים תמונה שאתם אוהבים או לוגו של העסק שלכם, שולחים לבית הדפוס הדיגיטלי ומקבלים תוך זמן קצר ביותר את המוצר מוכן עם הדפסת ענק (או בכל גודל בו תבחרו) של התמונה שבחרתם. התוצאה שמתקבלת מרשימה ויוקרתית ביותר.

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו