בחרו עמוד

הדפסה על שמשונית באם סי פרינט

הדפסה על שמשונית באם סי פרינט מספקים לכם מוצר איכותי ועמיד בפני תנאי חוץ, ניתן לעשות שימוש בהדפסה על שמשונית לפרסום בשטחים סגורים או פתוחים מכיוון שהשמשונית עמידה בפני גשם ושמש. הדפסה על שמשונית מהווה פתרון מושלם ביותר עבור עסקים שזקוקים לשילוט חוץ ושילוט הכוונה, לכל עסק המעוניין לפרסם על גבי באנרים, כרזות, פרסום בירידים ותערוכות ועוד. הדפסה על שמשונית מצוינת להפקת גב במה להצגות והופעות, הפקת שילוט למתווכי נדלן, בתים למכירה או השכרה וניתן אף לעשות שימוש בהדפסה על שמשונית עבור עיטוף משאיות ועיטוף רכבים מסחריים גדולים.

הדפסה על שמשונית באם סי פרינט

פרסום איכותי עם הדפסה על שמשונית באם סי פרינט

הדפסה על שמשונית מאפשרת לכם פרסום על גבי שמשונית חזקה ועמידה מאוד אשר עמידה למגע מים וניתנת אפילו לשטיפה ולתחזוקה באמצעות מים וסבון על מנת שתישמר לאורך שנים. באם סי פרינט מבצעים עבורכם הדפסה על שמשונית ברמה גבוהה ביותר הקיימת בשוק, בגימור איכותי וחזק שישמש אתכם לאורך שנים.

הדפסה על שמשונית בדפוס דיגיטלי

אנו מתמחים בהדפסות פס רחב וביניהן בהדפסה על שמשונית בכל גודל. בהזמנת הדפסה על שמשונית ניתן להוסיף טבעות מתכת אשר מאפשרות תליה קלה ונוחה של השמשונית. אנו במשרד פרסום ודפוס דיגיטלי אם סי פרינט מבצעים הדפסה על שמשונית בכיסוי צבע מלא המאפשר לכם להדפיס כל דבר על גבי השמשונית: הדפסת לוגו גדול של החברה, תמונה מכל סוג, טקסט שיווקי או כל תוכן גרפי שתבחרו. במשרד הפרסום שלנו עומד לרשותכם צוות מקצועי של מעצבים גרפיים אשר ישמח לעצב עבורכם שמשונית מרשימה, מעוצבת ומדויקת להעברת כל מסר שיווקי שתבחרו.

מעוניינים הדפסה על שמשונית? התקשרו עכשיו לאם סי פרינט ואנו נשמח לעמוד לשירותכם 08-8593218

כזה עוד לא היה
המתנה המושלמת ללקוחות, ספקים, עובדים ושדרוג פינת הקפה בעסק
!לכם
מעמד ממותג לתחתיות לכוסות כולל סט 6 תחתיות מעץ
כזה עוד לא היה
!לכם
המתנה המושלמת ללקוחות, ספקים, עובדים ושדרוג פינת הקפה בעסק
מעמד ממותג לתחתיות לכוסות כולל סט 6 תחתיות מעץ
Call Now Buttonחייג עכשיו