בעלי עסק יודעים עד כמה התחרות היא קשה ועד כמה משימת פרסום העסק צריכה להיות חכמה ואיכותית. פולדרים הם אחת הדרכים היותר טובות לפרסום בית העסק שלכם. מדובר למעשה במעין כרטיס ביקור מורחב, שבו יש מידע מפורט על כל השירותים שאתם מציעים. פולדר טוב הוא פולדר שמעוצב בצורה מקצועית ומיוצר ברמת גימור גבוהה. פולדר טוב הוא פולדר שמאפשר התרשמות נוחה ונעימה מהחומר הפרסומי שנמצא בו. הדפסת פולדרים היא המומחיות שלנו  באם סי פרינט, יש לנו מגוון רחב של עיצובים וסגנונות ואנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר.  צוות המעצבים המוכשר שלנו מומחה בעיצוב ובתכנון פולדרים מתוחכמים ומקצועיים. תקבלו ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון ועד שלב ההדפסה. את הפולדר הסופי תוכלו לחלק בכנסים, באירועים או בהשקות ולהנות מהפצת מסרים ושיווק יעילים במיוחד.

 

הדפסת פולדרים וייצור חומר פרסומי

תהליך הפקת והדפסת פולדרים אינו תהליך פשוט ובטח שלא כל אחד יכול לבצע אותו. מדובר בתהליך מורכב שצריך להשאיר בידי אנשי מקצוע. צוות הדפוס הדיגיטלי של אם סי פרינט מומחה בהדפסת פולדרים ברמה גבוהה ואיכותית. באמצעות טכניקות מתקדמות וכישרון עיצובי נרחב נלווה אתכם עד שתחזיקו בידכם את הפולדר המושלם. זכרו כי פולדרים הם חומר פרסומי ולכן עליהם להיות הכי טובים שיש.

 

פולדרים עם כיס למיתוג בית העסק

הדפסת פולדרים יכולה לעשות שירות מצוין לבית העסק שלכם. תוכלו ליצור פולדר מעוצב עם מיתוג בית העסק ולבחור בדגם של פולדר עם כיס. בכיס ניתן לשים כרטיסי ביקור או כל חומר שיווקי אחר, מה שיאפשר לכם להפיץ חומר פרסומי בעל מראה איכותי.  אצלנו באם סי פרינט תמצאו את הציוד הדיגיטלי המתקדם ביותר להדפסת פולדרים מקצועיים ואיכותיים במיוחד. בנוסף לציוד, מחכים לכם צוות מעצבים מוכשר שמומחה בעיצוב מתקדם ומעודכן.

 

פולדר עם כיס 1 וחוברת

הדפסת פולדרים עם כיס

הדפסת פולדרים בשפלה

אם סי פרינט הוא בית דפוס דיגיטלי בעל ציוד ומיכשור מתקדמים ביותר. באמתחתנו  מצויות שנים רבות של ניסיון בהדפסת פולדרים ובייצור מגוון מוצרים רחב. הידע שצברנו בתחום מאפשר לנו לספק שירות אמין ומקצועי לעסקים ולאנשים פרטיים מכל רחבי הארץ. עסקים רבים בשפלה כבר יודעים שהמקום הטוב ביותר לייצור והדפסת פולדרים הוא אם סי פרינט. נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ הראשוני ועד להשלמת התהליך. באם סי פרינט.

התקשרו עכשיו לדפוס דיגיטלי אם סי פרינט והזמינו שירות הפקת פולדרים  לעסק שלכם – 08-8593218

Made with
GS ❤