בחרו עמוד

הדפסת תמונה על עץלרכישה ישירה של תמונת קיר מעץ באתר החדש לעיצוב הבית MCSTORE לחצו כאן 

לרכישה ישירה של קוביות עץ באתר החדש לעיצוב הבית MCSTORE לחצו כאן

לרכישה ישירה של צורות מעץ באתר החדש לעיצוב הבית MCSTORE לחצו כאן

לרכישה ישירה של גזעי עץ עם תמונות באתר החדש לעיצוב הבית MCSTORE לחצו כאן

 

הדפסת תמונה על עץ – מוצר ייחודי בעל מראה מעוצב שהופך כל תמונה למזכרת בלתי נשכחת. מעוניינים לתת מתנה מרגשת ? ליצור זיכרונות מרגעים מיוחדים? מעוניינים ליצור קיר מיוחד של תמונות בביתכם? עם הדפסת תמונה על עץ כל אלו הופכים לפשוטים וזמינים. באמצעות טכנולוגיה חדישה ניתן להדפיס כל תמונה על כל סוג עץ שתבחרו, הדפסה של תמוה על עץ מעובד ומשויף, הדפסה של תמונה על גזע עץ פרוס או כל סוג עץ אחרת. תוכלו לבחור ליצור קוביות עץ בעיצוב לפי בחירתכם ועוד מגוון עצום של מוצרי עץ מודפסים. אצלנו באם סי פרינט השמיים הם לגמרי הגבול. 

הדפסת תמונה על עץ – מוצר ייחודי בהתאמה אישית

תוכלו לבחור אם ליצור שכבת צבע לבנה מתחת לתמונה או להדפיס אותה ישירות על גבי המרקם הטבעי של העץ, לבחור בלוחות עץ מלוטשים או בפיסות עץ שאינן מעובדות וכך לתכנן ולעצב פריט ייחודי לכם אשר עליו מוטבעת תמונה שלכם או כל קובץ גרפי לבחירתכם. 

 

באמצעות הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV ניתן להדפיס כיום על כל סוגי החומרים – הדפסה על פח, הדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ ועוד, הדפסה איכותית ברמה גבוהה אשר מחזיקה מעמד לאורך זמן. באמצעות הדפסת תמונה על עץ תוכלו ליצור מוצרי טקסטיל לעיצוב הבית, מזכרות מיוחדות, תחתיות לכוסות, ריהוט ייחודי לחדר הילדים, לסלון ולכל חדרי הבית. הדפסת תמונה על גבי עץ פותחת בפניכם עולם של אפשרויות ולכם נותר רק לבחור את התמונה, סוג העץ וגודל התמונה הרצויה.

 

Call Now Buttonחייג עכשיו