בחרו עמוד

מחפשים מקום להדפסת תמונות איכותיות על מגוון חומרים? עץ? פרספקס? אולי דווקא PVC? הגעתם למקום הנכון! אם סי פרינט הוא בית דפוס דיגיטלי מתקדם שמומחה בהגשמת חלומות, גם את אלו היותר מורכבים. אתם תחלמו ותדמיינו ואנחנו נבצע עבורכם הדפסת תמונות מדהימות לתלייה בבית, במשרד או כאלו שתתנו במתנה למשפחה וחברים. מחכות לכם אצלנו אפשרויות הדפסה ישירה רבות ומגוונות תוך שימוש במכונות המתקדמות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר. לא כל בית דפוס מסוגל לבצע הדפסת תמונות כמעט על כל חומר שקיים. אנחנו כן – בזכות הניסיון הרב שצברנו ובזכות המכשור המתקדם שברשותנו.

הדפסת תמונות על קוביות עץ

הדפסת תמונות

באם סי פרינט מחכות לכם קוביות עץ איכותיות במיוחד במגוון גדלים כשעליהן תוכלו להדפיס את תמונות האהובים שלכם. ניתן להניח את התמונות על שולחן העבודה במשרד, על המזנון בבית ולמעשה בכל מקום שתבחרו. קוביות העץ המודפסות יכולות לשמש גם כמתנה מקורית ומיוחדת לאנשים אהובים במיוחד. ניתן לבחור בין קובייה בגודל 10/10 ס"מ, 10/15 ס"מ, 15/20 ס"מ, 20/25 ס"מ, כאשר אנחנו מקפידים על איכות הדפסה גבוהה במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

תמונות על עץ בירץ'

הדפסת תמונות

 

הדפסת תמונות על עץ בירץ' טומנת בחובה עולם שלם של אפשרויות. הבירץ' הוא עץ סנדביץ' בהיר במיוחד בעל טוואי עץ יפה ומיוחד. ניתן לבחור באפשרות של הדפסה מעל שכבת צבע לבן וכך מתקבלת תמונה חלקה ברמה גבוהה במיוחד. ניתן לבחור להדפיס ללא שכבת צבע לבן וכך מתקבלת תמונה מיוחדת השומרת על אופיו הייחודי של העץ. ניתן לבחור בגדלים שונים של תמונות בירץ' , לבחור להדפיס עם שכבת לכה או בלי , אפשר לבחור לשים לכה רק על חלק מהתמונה, ובאופן כללי אפשר להגשים כל חלום העולה בדעתכם.

 

 

 

 

                        

   הדפסת תמונות על MDF

תחתיות לסירים

לוחות ה-MDF הם לוחות חלקים במיוחד ובדיוק בגלל זה הם מתאימים באופן מושלם לטובת הדפסת תמונות. תוכלו להכין מהם תחתיות לכוסות או תחתיות לסירים בעיצובים לפי בחירתכם ובאיכות גבוהה במיוחד. לוחות ה-MDF אלו לוחות בעל עמידות גבוהה וניתן לבצע עליהם הדפסת תמונות ברמה גבוהה כאשר אפשר לבחור בין הדפסה אטומה להדפסה שקופה. אנו מבצעים הדפסה ישירה בטכנולוגית UV מתקדמת ששומרת על התוצר לאורך זמן.

 

 

 

 

 

 

 

תמונות PVC

הדפסת תמונות

 

פי וי סי הוא מעין פלסטיק גמיש וגם עליו ניתן לבצע הדפסת תמונות איכותיות. הדפסה על פי וי סי מתבצעת באמצעות מכשור וטכנולוגיה מתקדמים שמאפשרים לנו להדפיס כל דבר שנבחר באיכות מצוינת.  חברת אם סי פרינט מצוידת במכונות חיתוך צורני מתקדמות, כך שתוכלו לבחור את גודל ה-PVC המדויק ביותר בשבילכם וכך ליצור למשל שטיחוני אמבטיה, שטיחי כניסה לבית, שטיחי משחקים לחדרי ילדים והיד עוד נטויה.

 

 

 

 

 

תמונות פרספקס

הדפסת תמונות

חברת אם סי פרינט מבצעת הדפסה על פרספקס באיכות גבוהה ומרשימה ביותר. באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות שברשותנו תוכלו לתכנן תמונות פרספקס בגודל לפי בחירתכם לפי בחירתכם ולעשות בהן מגוון שימושים. אלו יכולות להיות תמונות קיר מיוחדות, שלטים לבית, שלטים לחדרי ילדים ועוד. טכנולוגית ה-UV  מאפשרת לנו להדפיס על שני צידי הפרספקס הדפסה ישירה בלי לעשות שימוש במדבקה. כך נוכל לשמור על השקיפות הטבעית של החומר. כמו כן ניתן לצבוע בשכבת צבע לבן וכך לקבל תמונה אטומה.  

   

 

 

הדפסת תמונות על אלוקובונד

הדפסת תמונותאלוקובונד הוא חומר גמיש אך עם זאת עמיד במיוחד וגם עליו ניתן לבצע הדפסה ישירה של תמונות, כיתוב או כל דבר אחר. באם סי פרינט נבצע עבורכם הדפסה על אלוקובונד של כל דבר שתרצו. החומר מתאים במיוחד למטרה של הדפסת תמונות אך בהחלט לא רק. ניתן להדפיס עליו שלטים ועוד מוצרים שיהיו עמידים גם בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד.

 

 

Call Now Buttonחייג עכשיו