בחרו עמוד

חיתוך וכרסום

הדפסות דיגיטליות בהתאמה אישית 

חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים

בדפוס דיגיטלי אם סי פרינט תמצאו שולחן חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים אשר יוצר סטנדרט חדש של חיתוך צורני לחומרים קשיחים ומאפשר חיתוך וכרסום מדויק וחלק של חומרים כמו עץ, MDF, פרספקס, אלוקובונד, וחומרים רכים יותר כמו קאפה, קרטון גלי PVC ועוד. שולחן חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים מבצע חיתוך בצורה מדויקת ומהירה, ומכיל גלגלים לייצור ביגים, נקודות מעיכה אשר יוצרות תוואי לקיפול החומרים וליצירת אריזות, מתקני תצוגה, מוצרי טקסטיל ועוד

חיתוך וכירסום עץ

חיתוך PVC

חיתוך צורני

חיתוח אותיות

שולחן חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים

שולחן החיתוך והכרסום שלנו באם סי פרינט מגיע עם מגוון סכינים לחיתוך חומרים שונים כמו סכין קצרה לחיתוך נייר, סכין ארוכה לחיתוך קרטון קשיח וסכין רוטטת לחיתוך חומרים בעלי נטייה להתפרק. במקרה כזנה הסכין הרוטטת מהצעת חיתוך עדין במקטעים קצובים כדי לייצר חיתוך חלק ומושלם ללא התפוררות החומר. בנוסף, לשולחן החיתוך אופציה של כרסום CNC לחיתוך חומרים קשיחים באמצעות מקדח אשר מנסר את החומרים בתנועה סיבובית לניסור חלק ונקי כמו במקרים של חיתוך וכרסום עץ.

 

הדפסה ישירה וחיתוך חומרים

כחלק מהשירותים המתקדמים שאנו מספקים ללקוחותינו כמו הדפסה ישירה על חומרים, ייצור מתקני תצוגה מתקדמים ועוד אנו מספקים שירות חיתוך וכרסום חומרים קשיחים באמצעות שולחן החיתוך המתקדם. לשולחן חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים כושר עבודה גבוהה מאוד והוא מבצע חיתוך חומרים וכרסום חומרים קשיחים בצורה איכותית וברמה גבוהה מאוד.  שילוב של כל השירותים שלנו ניתן לייצר מוצרי טקסטיל ונוי, מתקני תצוגה, אריזות ומוצרי קרטון מתקדמים. אנו נהפוך כל רעיון שלכם למוצר מושלם ואיכותי. אנו מבצעים עבודות חיתוך מסובכות ומורכבות ומקפידים על גימור מושלם של כל פרויקט.

מעוניינים לבצע חיתוך וכרסום של חומרים קשיחים? התקשרו עכשיו לאם סי פרינט 08-8593218

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו