בחרו עמוד

חיתוך עץ וכרסום CNC

כשירות משלים לשירות הדפסה על עץ אנו מציעים ללקוחותינו שירותי חיתוך עץ וכרסום עץ באמצעות שולחן חיתוך מתקדם וכלים נוספים שבידנו.

חיתוך עץ או כרסום עץ מתבצעים באמצעות שולחן חיתוך וכרסום לחומרים קשיחים בהתאם לעובי המשטח כאשר הסכין או המקדח מותאמים לביצוע חיתוך עץ בצורה חלקה ונקייה ומבלי לפגוע בעץ בשום צורה. ניתן ליצור חיתוך אותיות מעץ, חיתוך צורני של לוחות עץ, כרסום עץ, חריטה וכרסם שלטים, חיתוך CNC ועוד.

 

כרסום עץ לשלטונים

 

כרסום עץ

באמצעות טכנולוגיה של כרסום עץ אנו מבצעים כרסום של לוחות עץ באופן מדויק ואיכותי. פרט לכרסום של לוחות מעץ טבעי אנו מבצעים כרסום של לוחות MDF, אלוקובונד ועוד. הכרסום מתבצע באמצעות מקדח מיוחד אשר מבצע פעולה של ניסור חלק ונקי בדיוק מירבי. שירות כרסום עץ בטכנולוגיית CNC מתאים לנגרים, אדריכלים, מעצבי מוצר, מעצבים גרפים וכן לייצור שלטים, חיתוך אותיות מעץ, חיתוך צורני ועוד אפשרויות רבות.

בנוסף, אנו מספקים ללקוחותינו שירותי דפוס מתקדמים וביניהם הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית, הדפסה על פרספקס, הדפסה על קרטון, יצור מתקני תצוגה מתקדמים ועוד שלל שירותים בתחום הדפוס – כל שירותי הדפוס תחת קורת גג אחת של בית הדפוס אם סי פרינט שבאזור תעשיה כנות.

פרט לשירותי חיתוך עץ, אצלנו באם סי פרינט ניתן לבצע הדפסה על גבי חומרים, חיתוך וכרסום חומרים קשיחים ולייצר מוצרי טקסטיל, אריזות ממותגות, מתקני תצוגה, ריהוט מקרטון קשיח, מוצרי נוי ומיתוג למשרד.

כרסום למוצרי עץ

אין גבול לדמיון מבחינת מגוון מוצרי העץ שניתן לבצע בהם חיתוך עץ וכרסום. ניתן ליצור מוצרי עץ חדשים או לשדרג מוצרי עץ קיימים על ידי חיתוך עץ וכרסום במכונות המתקדמות של אם סי פרינט: מוצרי עץ לבית, מוצרים מעץ למשרד ולעסק, שלטים הכוללים חיתוך עץ, מתקני תצוגה למוצרים, תמונות מעץ, ריהוט מעץ, תחתיות לסירים וכלי הגשה, פלייסמנטים מעץ ועוד. יש לכם רעיון מדליק? בואו ליישם אותו בבית הדפוס של אם סי פרינט.

מחפשים שירותי חיתוך עץ? רוצים לעשות כרסום עץ בטכנולוגיית CNC? התקשרו אלינו 08-8593218

כזה עוד לא היה
המתנה המושלמת ללקוחות, ספקים, עובדים ושדרוג פינת הקפה בעסק
!לכם
מעמד ממותג לתחתיות לכוסות כולל סט 6 תחתיות מעץ
כזה עוד לא היה
!לכם
המתנה המושלמת ללקוחות, ספקים, עובדים ושדרוג פינת הקפה בעסק
מעמד ממותג לתחתיות לכוסות כולל סט 6 תחתיות מעץ
Call Now Buttonחייג עכשיו