בחרו עמוד

 

בדפוס דיגיטלי אם סי פרינט אנו מבצעים חיתוך צורני של PVC לפי מידה בהתאמה לדרישות הלקוח. באמצעות שולחן חיתוך מתקדם אנו מבצעים חיתוך צורני PVC לפי מידה ובעובי משנה. חיתוך צורני PVC לפי מידהמשטח העבודה של שולחן החיתוך בגודל של 1.30 מ' על 2.50 מ' מאפשר חיתוך של PVC בגדלים שונים ובכל עובי רצוי. החיתוך מתבצע על ידי סכין חיתוך רגילה או סכין חיתוך רוטטת אשר מבצעת חיתוך במקטעים. 

איך מתבצע חיתוך צורני PVC ?

באמצעות תוכנה מתקדמת הקובץ הגרפי מתורגם לפקודת חיתוך אשר מועברת למכונה. כך ניתן לוודא שאכן מתבצע ניצול מקסימלי של משטח PVC המיועד לחיתוך. הפקודה ניתנת למכונה על בסיס הנתונים שמוזנים בקובץ והחיתוך מתבצע באופן אוטומטי ומדויק. אנו מבצעים חיתוך צורני וכרסום של חומרים קשיחים של מגוון חומרים נוספים כמו קרטון, פוליאוריטן, קאפה, חיתוך צורני שלמדבקות ויניל ועוד.

 

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי דפוס מתקדמים ובינהם שירות הדפסה ישירה על חומרים, ייצור מתקני תצוגה וכן שירות חיתוך וכרסום חומרים קשיחים באמצעות שולחן החיתוך המתקדם. לשולחן החיתוך שלנו כושר עבודה גבוהה מאוד והוא מבצע חיתוך חומרים וכרסום חומרים קשיחים בצורה איכותית וברמה גבוהה מאוד. באמצעות שילוב של כל השירותים שלנו ניתן לייצר מגוון גדול של מוצרי טקסטיל ונוי, מתקני תצוגה, אריזות ומוצרי קרטון מתקדמים. אנו בדפוס דיגיטלי נהפוך כל רעיון שלכם למוצר מושלם ואיכותי תוך הקפדה על גימור מושלם של כל פרויקט.

Made with
GS ❤