בחרו עמוד

המושג שטיחי פי וי סי הוא מוכר וידוע, יותר ויותר אנשים צורכים שטיחי פי וי סי למטבח, לסלון, לחדרי ילדים ואפילו לעיצוב בתי עסק. ישנו צורך עצום בתחום ייצור שטיחי פי וי סי בהתאמה אישית, מכוון שכל אחד זקוק לשטיח בגודל ובעיצוב שמותאם לשטח אצלו בבית או בעסק.

ייצור שטיחי פי וי סי בהתאמה אישית

ייצור שטיחי פי וי סי בהתאמה אישית במפעל של אמסיפרינט

במפעל של אמסיפרינט, דפוס דיגיטלי, יוצרים ומעצבים שטיחי לינולאום (שטיחי פי וי סי) בהתאמה אישית, בכל צורה ובכל מידה שתרצו, כל מה שעליכם לעשות הוא להעביר אלינו את הקובץ, להגדיר מידות ואנחנו כבר נדאג להדפסה UV ישירה באיכות גבוהה על הלינולאום וחיתוך צורני לפי המידה והצורה שתגדירו לנו. במידה ואין ברשותכם קובץ מוכן, מחלקת העיצוב שלנו MCPUBLISH, עומדת לרשותכם (עיצוב בהתאמה אישית כרוך בתשלום נוסף).

טכנולוגיית ייצור שטיחי פי וי סי בהתאמה אישית

איך השטיחים שלנו מיוצרים? מהו התהליך שהשטיח עובר לפני שאתם מגיעים לאסוף אותו מהמפעל שלנו? כל התשובות נמצאות כאן:

תחילה אנחנו מקבלים מכם את הקובץ, לאחר מכן אנו מעמדים את הקובץ להדפסה, הקובץ עובר ישירות למחשב של מכונת ההדפסה הישירה שלנו ולאחר מכן מתחיל תהליך ההדפסה. הדפסה על לינולאום בהדפסה UV ישירה היא שיטת הייצור האיכותית ביותר והעמידה ביותר, הדפסה ישירה אינה דורשת זמן המתנה של ייבוש ומיד לאחר שהשטיח יוצא מההדפסה ניתן כבר לגעת בצבע. לאחר מכן אנו מעבירים את השטיח אל מכונת החיתוך שלנו, המכונה חותכת את השטיח בצורה מדויקת במיוחד, בדיוק לפי המידה והצורה שהגדרתם מראש. לאחר מכן השטיח מוכן ומזומן לאסיפה מהמפעל או יוצא עם שליח עד הבית אל ביתכם או בית העסק שלכם.

שטיחי PVC בהתאמה אישית – יתרון אדיר

ייצור שטיחי פי וי סי בהתאמה אישית הוא לא דבר שניתן להשיג בכל מקום ולכן ישנם יתרונות אדירים בעבודה מולנו, במקום לרכוש שטיח מוכן מתוך גליל שלם או מלאי קיים, יש לכם את האפשרות לרכוש שטיח שהוא מיוצר בהתאמה אישית במיוחד עבורכם, עם העיצוב שבחרתם, הצורה והמידה המתאימה. במידה ואתם מעצבים שזקוקים לשטיח לחדר ילדים בקוטר 120 ס"מ, תקבלו שטיח מעוצב בקוטר 120 ס"מ או במידה ואתם מפיקי אירועים ואתם רוצים למתג את הרצפות עם שטיח עצום בגודל 180-3 ס"מ, תקבלו את השטיח במידה הזו וזהו שירות שלא ניתן להשיג בכל מקום ולכן העבודה יחד עם MCPRINT היא יתרון אדיר ואפקטיבית במיוחד עבורכם.

רוצים לייצר שטיח בעיצוב/מידה/צורה במיוחד עבורכם? צרו עמנו קשר ונספק לכם מענה מהיר ומוצר איכותי! חייגו 08-8593218

 

 

 

Call Now Buttonחייג עכשיו