בחרו עמוד

 

כיסאות קרטון

ייצור אריזות קרטון, הדפסה על קרטון

בואו להדפיס כיסאות מקרטון קשיח וליצור ריהוט קרטון מעוצב וייחודי. אנו באם סי פרינט מדפיסים בטכנולוגיה חדשנית של הדפסה ישירה UV על חומרים ללא צורך בהמתנה לייבוש, ללא מריחות צבע ועם תוצאות מרשימות באיכות גבוהה.

 

עם שירות הדפסה על קרטון ניתן לייצר מוצרי קרטון איכותיים וממותגים בקלות ובמהירות. הדפסה ישירה של תמונה על ריהוט קרטון מאפשרת עיצוב של כיסאות קרטון לבית, לחדר הילדים, למשרד, לתערוכה, לחנויות ועוד. בעיצוב מותאם אישית, כיסאות קרטון עם לוגו חברה או עסק, עיצוב כיסאות קרטון לכל מטרה וכמובן הדפסת כל תמונה לבחירתכם על גבי כיסאות מקרטון ועוד. 


 בסרטון ניתן לראות כיצד מתבצעת הדפסה על קרטון:

 

 

עיצוב והפקת ריהוט קרטון 

עם הדפסה על קרטון קשיח ניתן לייצר מגוון רחב של רהיטי קרטון, שולחנות מקרטון, כיסאות מקרטון, שולחנות בר מקרטון, פינות ישיבה, ריהוט משחק לילדים, דלפקים, דוכנים וביתנים לתערוכות, סטנדים לתצוגה ועוד. קרטון דחוס וקשיח מסוגל לשאת משקל רב ולשמש כרהיט קבוע או זמני בבית ובמשרד. השימוש בקרטון קשיח בשילוב עם הדפסה ישירה מאפשר יצירת מגוון מוצרים עמידים מאוד, איכותיים, קלים להרכבה ולשינוע בעלי מראה מרשים וצבעוני. ניתן להשתמש בריהוט קרטון לתפאורות, עיצוב ביתנים לתערוכות, סטנדים לתצוגת מוצרים, אריזות שי ומוצרי מיתוג ועוד עשרות רעיונות. בואו אלינו לדפוס דיגיטלי אם סי פרינט עם הרעיון שלכם ואנו נהפוך אותו למוצר מושלם ואיכותי.

 

 

 

להזמנת כיסאות קרטון או הדפסה על ריהוט מקרטון התקשרו עכשיו  – 08-8593218

Made with
GS ❤