בחרו עמוד

מחפשים לוחות מחיקים למשרד, לגן ילדים, לעסק או לבית? בMCPRINT מספקים לכם לוח, שיהיה מותאם בדיוק בשבילכם, עם המיתוג שלכם, הלוגו או כל דבר אחר שתבחרו.

לוחות מחיקים קונים רק באם סי פרינט! לוחות במגוון גדלים ומידות (למעשה בכל גודל שרק תרצו…), לוחות מעוצבים, שימושיים ופרקטיים במיוחד.

הלוחות המחיקים שלנו, הם לוחות חכמים במיוחד] שאפשר לכתוב ולמחוק בקלות רבה, באמצעות נייר ואפילו באמצעות היד.

אצלינו, כל חומר יכול להפוך ללוח מחיק, באמצעות הציפוי המיוחד שלנו שהופך כל לוח פשוט ללוח מחיק משודרג. תוכלו להדפיס על הלוחות כל דבר שתבחרו וכך ליצור לוחות מחיקים מיוחדים, שהם רק שלכם.

לוחות מחיקים במגוון סוגים

כשאמרנו שאנחנו יכולים להפוך כמעט כל חומר ללוח מחיק, בהחלט התכוונו לזה. הלוחות המחיקים הם פתרון מושלם למקומות ועסקים רבים:

מסעדות (לוח משמרות, תפריטים משתנים), גננות ומורות (סדר יום), לוחות עבודה יומיים/שבועיים/חודשיים,

למשרדים וחדרי ישיבות ואפילו לבית הפרטי שלכם. הלוחות שלנו יוצרים סדר וארגון, הם מחיקים לחלוטין (ובקלות רבה),

קלים לנשיאה או תלייה בכל מקום וכמובן שהם תורמים לעיצוב הקיר.

בואו ליצור לעצמכם לוח מחיק בכל צורה, גודל, עיצוב שמתאים לכם ולצרכים שלכם באופן מושלם!

להזמנות חייגו 08-8593218

לוח מחיק מגנטי

לוחות מחיקים

לוח מחיק מגנטי חכם במיוחד, שניתן להצמיד אליו כל דבר. ניתן להדפיס על המגנט מה שתבחרו וכך ליצור לוח מעוצב שהוא גם מחיק וגם מגנטי.

 

 

 

 

 

לוח מחיק MDF

לוחות מחיקים

לוח מחיק MDF הוא לוח שמודפס על MDF איכותי במיוחד ומצופה בחומר שהופך את הלוח למחיק בקלות רבה. ניתן להדפיס כל דבר לבחירתכם.

 

 

 

 

 

לוח מחיק פרספקס

לוחות מחיקים

לוח מחיק פרספקס איכותי וגמיש, קל לנשיאה מצופה בחומר מיוחד, שהופך אותו למחיק לחלוטין. מתאים למשרדים, חדרי ישיבות, בתי ספר וכו'. ניתן לעצב בדיוק בהתאם לצרכים שלכם.

 

 

 

 

 

לוח מחיק PVC

לוחות מחיקים

לוח מחיק PVC איכותי, מחיק לחלוטין שעושה סדר וארגון בבית או בעסק. קל במיוחד ונוח לנשיאה או לתלייה בכל מקום. ניתן לעצב לפי בחירתכם ולבחור את הגודל המדויק לו אתם זקוקים. 

 

 

 

 

 

בנוסף ללוחות מחיקים, תוכלו למצוא אצלנו פלייסמנט מפי.וי.סי מחיק ורחיץ שניתן לצייר עליו ולמחוק בדיוק איך ומתי שמתחשק. הפלייסמנט משמש כדף צביעה רב פעמי

שצובעים לפי הדמיון וניתן למחוק את זה בקלות רבה במיוחד. המוצר המיוחד הזה מתאים ואהוב במיוחד על ילדים שיכולים כך לגלות יצירתיות רבה,

ובעיקר ליהנות מדף צביעה מיוחד ולא שגרתי, שכמובן משמש גם כפלייסמנט איכותי.

 

להזמנות חייגו 08-8593218

 

Made with
GS ❤