בחרו עמוד

לקראת החגים עוסקים כל בתי ישראל בהכנות לחג. יחד עם ההכנות עולה הצורך לחדש ולהחליף ציוד ישן בחדש. נהוג מאוד להעניק לבני המשפחה ולעובדים מתנות לחג. גם כאורחים המגיעים לחגוג את ערבי החג נהוג לתת מתנות למארחים. בכל שנה מתלבטים כיצד להפתיע במתנה לחג. אנחנו בחברת MCPRINT מציעים לכם מבחר מתנות מקוריות לפסח שישאירו את מי שמקבל את המתנה נפעם ונרגש.

 

מתנות סוף שנה לגננות

מתנות מקוריות  שכיף לקבל

להעניק מתנה לחג לאדם קרוב, בן משפחה או חבר מהעבודה זו אחת ההנאות הגדולות שיש. כאשר מדובר במתנה מקורית שהיא גם מרגשת, אפקט ההתלהבות ממנה הוא גדול. אנו מציעים לכם להפתיע עם הדפסת תמונה על עץ. הדפסה איכותית של תמונות על עץ בגדלים שונים ובצורות מעניינות היא אחת המתנות המקוריות לחג. ניתן לבצע הדפסה דו צדדית שונה על העץ ובכך ההפתעה תהיה כפולה. הדפסה על קוביית עץ יכולה לעמוד על שולחן במשרד, על המזנון בסלון וניתן להזמין תמונה על עץ לתלייה על קיר. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח קובץ עם תמונה ברזולוציה טובה ולבחור מידה ממבחר המידות הקיימות. בקטגוריית ההדפסות על עץ, ניתן להזמין גם תחתיות לסירים מקוביות עץ ומעץ מלא, עם הדפסה איכותית וייחודית העמידה בפני חום. גם תחתיות לכוסות מעוצבות בצורות: עיגול וקובייה, בהזמנה אישית עם כל תמונה שתרצו.

 

מתנות מקוריות לחגים 2018

במסגרת חידוש המוצרים לבית לכבוד החגים, ישנם מוצרים מקסימים שכיף להתחדש בהם. אנחנו בחברת אם סי פרינט מדפיסים ישירות על חומרים קשיחים כגון: PVC ולינולאום. מחומרים אלה ניתן לייצר פלייסמנטים, ראנרים, שטיחונים, מפות מותאמות לגודל השולחן ועוד. ניתן להכין סטים תואמים של פלייסמנטים וראנרים לשולחן בעיצוב אישי. הראנרים מוסיפים המון יופי וייחודיות לשולחן וניתן גם להניח עליהם סירים, תבניות וכלי הגשה חמים. עיצוב שולחן לחג ולכל ארוחה יכול להפוך לחגיגה של ממש עם בחירה של פלייסמנטים וראנר תואמים. ניתן להדפיס עם כל תמונה שעולה על דעתכם ולהוסיף טקסט מתאים. שטיחונים למטבח, לאמבטיה, לשירותים ולחדרי הילדים יכולים להגיע בכל אורך וצורה.

 

צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם בבחירת מתנות מקוריות לפסח 08-8593218

Call Now Buttonחייג עכשיו