בחרו עמוד

לצורך הפקת מתקני תצוגה מקרטון באיכות מושלמת אנו באם סי פרינט מלווים את המוצר כבר משלב העיצוב במחלקת העיצוב הגרפי. בית הדפוס אם סי פרינט מומחה בייצור מתקני תצוגה מקרטון: השירות כולל חיתוך קרטון באמצעות מכונות חיתוך מתקדמות, ייצור סטנדים והדפסה ישירה על גביהם באמצעות טכנולוגיות הדפסה ישירה על קשיחים בשיטת UV. 

הדפסה ישירה של תמונה על סטנדים מקרטון לתצוגה מאפשרת עיצוב של מתקני תצוגה מקרטון למשרד, לתערוכה, לחנויות ועוד. מתקני תצוגה מקרטון בעיצוב מותאם אישית, כיסאות מקרטון עם לוגו חברה או עסק, עיצוב כיסאות מקרטון לכל מטרה וכמובן הדפסת כל תמונה לבחירתכם על מתקני תצוגה מקרטון ועוד.

סטנדים מקרטון לתצוגה

סטנדים מקרטון יכולים לשמש אתכם לשם תצוגת מוצרי העסק  במסגרת תערוכות. ניתן להניח על גביהם ברושורים, פלאיירים, כרטיסי ביקור ומגוון מוצרי פרסום נוספים. בנוסף, יכולים הסטנדים לשמש להצגת מוצרי העסק או לחליפין, ניתן להשתמש בהם במשרד בתור ארונית או כוורת לשימוש משרדי. סטנדים מקרטון בעלי יכולת לשאת משקל רב, הם קשיחים, חזקים ועמידים לאורך זמן.

אם סי פרינט מומחים בייצור סטנדים מקרטון. ניתן לייצר סטנדים בהתאמה אישית כולל עיצוב, הפקה וייצור. בית הדפוס עובד עם קרטון כוורת או איפלוט – סוגי הקרטון הקשיחים, העמידים ביותר והמקובלים לייצור ריהוט מעץ.

 

מחפשים סטנדים מיוחדים לעסק ולתערוכה? התקשרו עכשיו  – 08-8593218

 

Made with
GS ❤