בחרו עמוד

הדרישה לפרסום מוצרים בחנויות קיימת מאז ומתמיד. כל חנות רוצה למכור כמה שיותר ולגרום לה ולמוצרים שלה להיראות טובים יותר מכולם. סטנדים ממותגים לעסק היא דרך מעולה למשיכת עין הלקוח ולבסוף לגרום לו גם לרצות לשלוף את המוצר שלכם מהמדף ולרכוש אותו. סטנד ממותג לעסק משדר ללקוח את המסר שאתם רוצים להעביר באמצעות עיצוב הסטנד, צורתו וגודלו. לדוגמא: אם תרצו לייצר סטנדים עבור פיצוחים, סביר להניח שהסטנד הטוב ביותר עבורכם יהיה ארוך וצר ולעומת זאת סטנד עבור כדורי כדורגל יצטרך להיות רחב עם מקום מספק עבור כל כדור. היצירה של כל סטנד תלויה בגודל המוצר ובכמויות שהסטנד אמור להכיל בתוכו.

סוגי סטנדים שונים

ניתן לייצר סטנדים ממותגים לעסק ממגוון חומרים לפי הצורך שלכם. באמ סי פרינט מעצבים, מדפיסים ומרכיבים סטנדים ממותגים לעסק ממגוון חומרים: עץ, PVC, קרטון ועוד.  ניתן לייצר סטנדים באמצעות הדפסה ישירה על גבי החומר או באמצעות הצמדה של מדבקות מודפסות על גבי החומר, או צביעה של החומר. חיתוך החומר מתבצע במפעלינו באמצעות קו חיתוך שאנו בונים עבור הסטנד שלכם וכמו כן כל תהליך ההרכבה מתבצע בהתאם לקווי החיתוך.

היתרונות של סטנדים ממותגים לעסק

מהם היתרונות של סטנדים ממותגים לעסק? קודם כל הניראות, סטנד איכותי, שנראה טוב אוטומטית מושך את העין ועושה חשק לרכוש את המוצר שאתם מוכרים. בנוסף לכך למקם סטנד ממותג בפרונט של העסק זוהי דרך יעילה ביותר לפרסום של החנות שלכם ושל המוצר שנמכר באמצעות הסטנד. סטנדים ממותגים לא תופסים שטח גדול כמו דרכי אחסון אחרים וכמובן שהם נראים בהרבה יותר מרשימים ממדפים רגילים.

להזמנת סטנדים בהתאמה אישית עבור העסק שלכם חייגו 08-859-32-18

Call Now Buttonחייג עכשיו