בחרו עמוד

סטנד מעץ

סטנד מעץ למגוון שימושים

 

אם סי פרינט מזמינה אתכם ליהנות ממגוון מוצרים מעץ לבית, לעסק ולכל מטרה. אנו מבצעים חיתוך, כרסום והדפסה על עץ באיכות מעולה ובדיוק מושלם. סטנד מעץ שבתמונה הינו דוגמא מצוינת למוצר שניתן להזמין בבית הדפוס אם סי פרינט. הסטנד עוצב, נחתך, זכה להדפסה ישירה של לוגו על גביו וכעת משמש כמעמד לסכינים.

סטנד מעץ למגוון שימושים

אם סי פרינט מזמינה אתכם ליהנות ממגוון מוצרים מעץ לבית, לעסק ולכל מטרה.
אנו מבצעים חיתוך, כרסום והדפסה על עץ באיכות מעולה

ובדיוק מושלם.
סטנד מעץ שבתמונה הינו דוגמא מצוינת למוצר שניתן להזמין בבית הדפוס אם סי פרינט. הסטנד עוצב, נחתך, זכה להדפסה ישירה של לוגו על גביו וכעת משמש כמעמד לסכינים.

מגוון מוצרים מעץ לבית ולמשרד

קיבלתם קצת השראה? כעת תוכלו להזמין אצלנו מגוון סטנדים מעץ לתערוכות, שילוט לעסק, הכולל כרסום בעץ, תמונות עץ בהדפסה ישירה, ריהוט לבית או לעסק הכולל כרסום, חיתוך והמשלב הדפסה ישירה בצבע מלא על גבי העץ.

נוסף להדפסה על עץ טבעי, בית הדפוס אם סי פרינט מבצע הדפסה על עץ סנדוויץ, הדפסה על MDF, או כל סוג אחר של חומרים קשיחים.

להזמנת מוצרים לעסק או לבית, סטנד מעץ, שלטים, תמונות, חיפויים, ריהוט, מוצרים לחדרי ילדים, אריזות מקרטון פנו לאם סי פרינט. מחלקת עיצוב גרפי שלנו תעצב את המוצרים' ובית הדפוס יפיק את ההזמנה ברמת מקצועיות הגבוהה ביותר לשביעות רצונכם.

סטנד מעץ או סטנד מקרטון?

אם סי פרינט מעצבים ומפיקים מתקני תצוגה וסטנדים לתצוגת מוצרי העסק וחומר פרסומי (עלונים, ברושורים, קטלוגים). עץ וקרטון נמנים עם חומרי הגלם הפופולארים להכנת סטנדים. סטנד מעץ או

 סטנד מקרטון – ההחלטה היא בידכם. הסטנדים מתוצרת אם סי פרינט מופקים בגימור מושלם, כוללים קווי חיתוך מדויקים ובנויים בצורה יסודית, שמאפשרת למתקני התצוגה לעמוד באופן יציב במרחב ולהציג את מוצרי העסק באפקטיביות מקסימאלית. סטנדים מעץ ומקרטון מתאימים במיוחד לתערוכות, ירידים וכנסים – הפקת מוצרים לעיצוב
תערוכות זוהי מומחיות באם סי פרינט.

חייגו אם סי פרינט – בית הדפוס להדפסה ישירה על חומרים קשיחים 08-8593218

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו