בחרו עמוד

חיפוי קרמיקות

הביקוש לחיפוי קירות מעניינים ומיוחדים הולך וגובר, כל בעל עסק רוצה שהמשרד שלו יהיה הכי מיוחד ויפה וגם בעלי נכסים פרטיים מחפשים אחר חידושים בתחום. קיימים בשוק מגוון סוגים של חיפוי קירות: עץ, בריקים, טפטים ועוד, אך סוגים אלה הם נורא בנאליים ומוכרים ולא מהווים ריגוש או שינוי מיוחד מבחינת הוויזואליות והחומרים, גם עיצוב קירות מקרמיקה נחשב לחיפוי קיר מאוד מוכר, שניתן לרכוש היום בכל חנות קרמיקה, אך מהו השוני בהזמנת חיפוי קרמיקה מ MCPRINT? על כך נכתוב במאמר הבא.

חיפוי קירות ממותגים של MCPRINT

חיפוי הקירות שאנו מציעים ללקוחותינו, הם לא כמו כל חיפוי קרמיקה רגיל, שניתן לרכוש בכל חנות או מפעל קרמיקה. חיפוי הקרמיקה שאנו מספקים הוא חיפוי קרמיקה בהתאמה אישית לכל לקוח, שמיוצר באמצעות טכנולוגיית הדפסה ישירה על קרמיקה. לדוגמא, אם אתה בעל עסק והדבר הראשון שאתה רוצה, שיבלוט בזמן שנכנסים ללובי של העסק שלך הוא הלוגו, תוכל ליצור קיר קרמיקה ממותג, עם לוגו החברה שלך. השילוב בין מיתוג לבין חומר יוקרתי כמו קרמיקה, יוצר מראה מיוחד מאוד, שלא ניתן לראות בכל מקום ואם המטרה שלך היא לבלוט ולהיות מיוחד, חיפוי קרמיקה בהדפסה ישירה הוא לגמרי הדבר הנכון בשבילך.

חיפוי קרמיקה למעצבי פנים ואדריכלים

אם אתה מעצב פנים או אדריכל ורוצה לשלב את הדבר הבא בתחום עיצוב קירות בפרויקטים שלך, חיפוי קרמיקה בהתאמה אישית, הוא דבר שאתה חייב להציע ללקוחות שלך לשלב בפרויקט. באמצעות הדפסה ישירה על קרמיקה, ניתן ליצור דברים מדהימים, שלא ניתן לראות באף בית/בית עסק. כל דמיון שעולה לכם או ללקוחות שלכם בראש, ניתן להגשים, באמצעות שילוב של עיצוב והידע המקצועי שלנו בתחום יחד עם טכנולוגיות ייצור ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב קירות מקרמיקה לבתים פרטיים ועסקים

עיצוב קירות מקרמיקה ניתן למצוא כמעט בכל בית, בעיקר במטבח ובשירותים, אך אם אתם רוצים לייחד את עיצוב הקרמיקה שלכם ולעצב אותו בהתאמה אישית אך ורק עבורכם, אנחנו הכתובת הנכונה בשבילכם. על גבי הקרמיקה ניתן להדפיס כל עיצוב, אם זה תמונת נוף יפה, משפטים מיוחדים וכל העולה בדמיונכם. לאנשים שלא מפחדים מעיצוב מיוחד, חדשני ומקורי ורוצים להיפטר מהטפט הישן והבנאלי, חיפוי קרמיקה בחדר שינה הוא עיצוב מרהיב ויוקרתי במיוחד.

עיצוב קירות מקרמיקה

פרויקט עיצוב קירות מקרמיקה במלון מילוס ים המלח

בשבועות האחרונים, סיימנו פרויקט מאוד גדול, חיפוי קירות מקרמיקה בבית מלון חדש "מילוס ים המלח", התמונות שהודפסו היו בהשראת יוון, הקונספט המרכזי של המלון. את הקרמיקות ניתן למצוא בלובי, חדר המתנה בספא, מעבר יציאה לבריכה, חדר אוכל ובנוסף לכך ברחבי המלון הותקנו תמונות ממוסגרות מקרמיקה. הקרמיקות יצרו במלון אווירה מיוחדת במינה והדגישו בצורה הטובה ביותר את המסר שהמלון רוצה לשדר, אווירה רגועה ונעימה, ממש כמו ביוון. כל מי שנכנס למלון, לא יכול להתעלם מהנוכחות הבולטת של הקרמיקות על גבי הקירות. מוזמנים לצפות בכמה תמונות מן הפרויקט:

עיצוב קירות מקרמיקה

רוצים להגשים את החלום וליצור קיר שכולו הפנטזיה שלכם? חייגו 08-8593218

Call Now Buttonחייג עכשיו