בחרו עמוד

מגוון פתרונות למעצבים

מעצב פנים? מעצב מוצר? מחפש פתרונות הדפסה מתקדמים? אנו באם סי פרינט מציעים לך מגוון פתרונות הדפסה למעצבים לייצור מוצרי נוי ומוצרי טקסטיל מחומרים שונים. אנו מבצעים הדפסה על חומרים באמצעות מכונה חדישה אשר מדפיסה בטכנולוגיית UV הייחודית לנו – ההדפסה מתבצעת ישירות על גבי החומר והצבע עובר ייבוש כבר בזמן ההדפסה, כך שמתקבלת תוצאה מושלמת ומוכנה לשימוש מיידי. באמצעות שולחן חיתוך מתקדם ניתן לחתוך כל חומר וכך לייצר קופסאות, לוחות בחיתוך צורני, גופי תאורה, תיבות ואריזות, ריהוט קרטון וכל רעיון העולה על רוחכם.

 

 

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית מפיקה עבורכם מוצרים איכותיים ובעלי מראה יוקרתי. עם הדפסה ישירה על זכוכית ניתן לייצר מגוון מוצרי נוי וטקסטיל לבית ולמשרד, לבתי עסק וחנויות. אנו באם סי פרינט מדפיסים על כל חומר בקלות ובמהירות ומגישים לכם בתום התהליך מוצר מוכן לשימוש. כל קובץ שתבנו, כל צבע או תמונה שתבחרו מודפס בהתאם למידות שתבחרו על גבי החומר שבחרתם והופך כל מוצר שכזה לייחודי לכם. הדפסה על חומרים מאפשרת גם יצירת מוצרים המתאימים לעיצוב הבית והמשרד כמו יצירת חיפוי זכוכית למטבח או חיפויי זכוכית המתאימים לשילוב באמבטיה, במקלחת ובחדר הארונות באמצעות הדפסה על זכוכית, ויטרינות ומחיצות מודפסות למשרד או לבית.

הדפסה על עץ

גם הדפסה על עץ מתאימה לשימוש בתחום עיצוב הפנים ועיצוב הגינה, ניתן לייצר רהיטי עץ מודפסים, שלטים לכניסה, ריהוט גינה ייחודי, להדפיס על דלתות וכן להדפיס תמונות על לוחות עץ. ישנה אפשרות לשמור על המרקם הטבעי של העץ או לצבוע אותו בצבע לבן מלא ולהדפיס על גבי המשטח.

פתרונות הדפסה למעצבים באם סי פרינט

אנו באם סי פרינט מציעים פתרונות הדפסה למעצבים עם הדפסה ישירה. אצלנו תמצאו מכונות מתקדמות, ידע ומקצועיות ושירות מעולה. אנו מבצעים הדפסה איכותית ע מגוון חומרים כגון הדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ, קרטון, PVC, פח ועוד במחירים ללא תחרות.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 08-8593218

Made with
GS ❤