בחרו עמוד

קטלוג מתנות לראש השנה 2021

מתנות לראש השנה

לקראת ראש השנה נערכים לרכישת מתנות לעובדים, ספקים, לקוחות ועוד. מחפשים מתנות יפות לראש השנה? הגעתם אל המקום הנכון. מגוון רחב של מוצרים איכותיים עם מיתוג או ללא מיתוג, לבחירתכם האישית, כגון: פלייסמנטים מעוצבים, ראנרים עמידים לחום, תחתיות לכוסות וסירים ועוד. במידה ואתם לקוחות פרטיים שמעוניינים ברכישת מתנות לחג בכמות קטנה הקליקו לחנות האונליין שלנו MCSTORE בה תוכלו לבצע רכישה אינטרנטית ולצפות בכל המוצרים והעיצובים שלנו. 

פלייסמנטים מעוצבים

מחפשים מתנה יפה שתשמש גם לעיצוב שולחן החג ולאורך כל השנה? פלייסמנטים מעוצבים מלינולאום בייצור ועיצוב אישי שלנו הם המתנה המושלמת. ניתן להזמין סט פלייסמנטים בעיצוב שלנו (כמו בתמונה) או בעיצוב ומיתוג אישי לבחירתכם.  

מאפייני החומר וההדפסה: הדפסה ישירה, עמידה ויוקרתית. חומר לינולאום איכותי, גמיש, נצמד לשולחן ועמיד לחום.

ראנרים מעוצבים לראש השנה

ראנרים בעיצוב חגיגי לחג – מתנה מושלמת לכבוד ראש השנה. ניתן להזמין מידה בהתאמה אישית ועיצוב מותאם אישית או לבחור מתוך העיצובים שלנו.

 מאפייני החומר הינם: עמידות לחום עד 200 מעלות, גמישות, היצמדות מושלמת לשולחן, עמידות גבוהה ומראה יוקרתי במיוחד.ההדפסה על גבי החומר הינה הדפסה ישירה ברמה הכי גבוהה, ובזכות השילוב של החומר האיכותי יחד עם ההדפסה היוקרתית, אנו יכולים לייצר ראנרים מדהימים, שגונבים את ההצגה בשולחן החג. 

תחתיות לכוסות וסירים

מי לא משתמש בתחתית לכוס עם הקפה של הבוקר? וזאת בדיוק הסיבה שכדאי לכם להזמין סט תחתיות לכוסות עם מיתוג עסקי, כך אף אחד לא יוכל לשכוח אתכם! אנו מעצבים ומייצרים סטים של תחתיות לכוסות באיכות גבוהה במיוחד מעץ או מלינולאום . בנוסף, ניתן להזמין תחתית לסיר להשלמת הסט.

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו