בחרו עמוד

האם אתם מכירים את התחושה החמימה של כניסה לבית והיתקלות של המבט בתמונה של בן משפחה אהוב על הקיר? משפחות רבות בישראל אוהבות לתלות תמונות של בני משפחה יקרים על הקירות. הדבר מחמם את הלב ומזכיר לנו את המשפחה שלנו, גם אם אנחנו לא בהכרח נמצאים ממש לידה. 

סבים וסבתות רבים נוהגים לתלות תמונות של הנכדים בבית, וגם בבתים של משפחות שבהן הילדים עדיין גרים בבית – התמונות שלהם הן מקור
לאושר ולגאווה. תליית תמונות היא דרך נפלאה להיזכר בקרובים אלינו.   

קירות משפחה בעיצוב מקורי

עכשיו, דמיינו לכם שיש לכם קיר בבית שכולו מלא בתמונות משמחות של הילדים והמשפחה. קירות כאלו נקראים קירות משפחה. קירות משפחה
הם בעצם הזדמנות לקחת את פעולת תליית התמונות של בני המשפחה צעד אחד קדימה. במקום להסתפק בתמונה קטנה על הקיר, מקדישים למשפחה קיר שלם בעיצוב מקורי.

הדפסים המיועדים לעשיית קירות משפחה מעוצבים ניתן להזמין בחנות של MCStore. מדובר בעיצובים ססגוניים ומקוריים – שהם בלעדיים לחנות הזו.
העיצובים המוצעים בחנות הם שונים ומגוונים. כולם עיצובים מקוריים לחלוטין של המעצבים שלנו. את העיצובים האלו לא תוכלו למצוא בשום חנות אחרת.

איכות ללא פשרות

הייחוד של קירות משפחה מבית MCStore הוא שבחנות מייצרים את ההדפסים המיועדים לקיר במיוחד עבורכם. החנות היא גם היצרן הבלעדי של קירות משפחה מעוצבים אלו. כך ניתן להבטיח את האיכות של החומרים ושל ההדפסה הנעשית עליהם. אתם צריכים רק לשלוח את התמונות של בני המשפחה ולבחור אחד מתוך העיצובים המרהיבים של החנות.

ההדפסה עצמה נעשית על עץ איכותי ביותר הנשמר לאורך שנים. גם איכות ההדפסה היא גבוהה ובחנות משתמשים בטכניקת הדפסה מתקדמת, הנקראת הדפסת UV,
שמבטיחה את האיכות הויזואלית של ההדפס וגם את האיכות של החומרים שיישמרו לאורך זמן.

ישנם סוגי עץ שונים שניתן להדפיס עליהם, וטכניקות הדפסה שונות – אך בחנות MCStore לא מתפשרים על איכות המוצר ולכן משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובטכניקות הדפסה מתקדמות.

מתנה שתעניקו לעצמכם

קירות משפחה יכולים להיות דרך נפלאה לעשות הפתעה לבן הזוג או לבת הזוג, ולהעניק להם מתנה שנשארת משמעותית לאורך שנים.
בחנות שלנו תוכלו למצוא עיצובים במגוון סגנונות שונים, היכולים להתאים לכל בית ולכל משפחה.

היכולת לקום בבוקר ולהתבונן בתמונותיהם של היקרים לנו היא מתנה נפלאה שכל משפחה יכולה להעניק לעצמה בעזרת הבחירה לשים קירות משפחה בבית.
זהו גם רעיון מקורי ביותר, שיכול לשמש השראה לאורחים ולחברים אחרים המגיעים לבקר.

קירות משפחה מעוצבים נהיים פופולריים יותר ויותר, ואתם יכולים להעניק לעצמכם מתנה זו בצורה פשוטה למדיי. בעזרת קירות משפחה של MCStore, ניתן להישאר קרובים אל היקרים לליבנו בכל יום מחדש.

Call Now Buttonחייג עכשיו