בחרו עמוד

שטיחי פי וי סי 

שטיחי פי וי סי כל מה שצריך לדעת 


הפופולאריות של שטיחי PVC צוברת תאוצה בשנים האחרונות והרבה מכך, הודות לטכנולוגיות דפוס חדשניות ומתקדמות.
בזכות אותן הטכנולוגיות, יותר ויותר אנשים מגלים את העיצובים המיוחדים והמרשימים ואת היתרונות הרבים הנוספים אשר שטיחי פי וי סי טומנים בחובם.
רשמת היתרונות של שטיחי פי וי סי כוללת בין היתר, את העובדה שהשטיחים מגיעים במגוון עצום של דגמים ושטיחים – למעשה, ניתן לדמות את מראה השטיחים למראה של כל חומר שרק אפשר לחשוב עליו: עץ, שיש ועוד.. (מיותר לציין, שמחירי השטיחים העשויים מפי וי סי יהיו נמוכים יותר מחיפוי רצפה העשויים מהחומרים אותם הם מדמים).
הפי וי סי הוא חומר גלם עם יכולת עמידות גבוהה במיוחד מפני חום ומים – כך שניתן להתאים שטיחי פי וי סי לכל חדרי וחללי הבית, כולל מטבחים וחדרי מקלחת ושירותים.
שטיחי פי וי סי פשוטים ביותר לניקוי, כך שגם בכל מה שנוגע לתחזוקתם, אין שום צורך לעבוד קשה מדי.
כאמור, אם כל כך הרבה יתרונות, אין זה פלא, שהביקוש לשטיחים מהסוג הזה הולכת ועולה, הן עבור דירות מגורים והן עבור, בתי קפה, מסעדות ובתי עסק מהסוגים השונים.

שטיחים בעיצוב אישי
פי וי סי עשוי מחומר בשם פוליתילן ויניל כלוריט. פי וי סי מהווה כבר שנים רבות כחומר גלם בעל שימושים רבים לתעשייה. יחד עם זאת, בשנים האחרונות גילו כמובן את הפוטנציאל הרב הטמון בו עבור חיפוי בתים ובתי עסק.
מעבר לעמידות החומר וליתרונותיו הרבים הנוספים, גדולתו טמונה בעובדה שניתן להדפיס על גביו כל דבר וליהנות בסופו של דבר מתוצאה איכותית ומרשימה – מומלץ לוודא שהחברה ממנה רוכשים את השטיח עושה שימוש בטכנולוגית דפוס מתקדמת ובאיכות בלתי מתפשרת כמו טכנולוגיית UV.
כך שכל מי שתר אחר שטיחי פי וי סי עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות ובמקרים רבים גם את האפשרות ליהנות מעיצוב בהתאמה אישית – כך שאם חשקה נפשכם בשטיח ייחודי עם כיתוב מקורי ומעניין במיוחד, באפשרותכם לקבל את המענה המושלם על מלוא דרישותיכם.
תשמחו לדעת, שגם מבחינת מידות השטיח, האפשרויות הן רבות, כך שגם אם אתם מעוניינים בשטיח קטן לכניסה לבית וגם אם אתם מבקשים בחיפוי רצפה לסלון לדוגמא, תוכלו ליהנות מהמענה המושלם על הדרישות שלכם בנושא זה.

רוצים להזמין שטיחי PVC?
לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מעוניינים בשטיחי פי וי סי, לאיזה חלל אתם מייעדים אותם ומה העיצוב המבוקש, תשמחו לגלות שאתם נמצאים במקום הנכון למטרה.
חברת MCPRINT מציעה שטיחי פי וי סי בעיצובים מגוונים ואיכותיים. החברה עושה שימוש בהדפסה באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר, הדפסת UV אשר מאפשרת את קבלת התוצאה האיכותית ביותר – כזאת שתוכלו ליהנות ממנה לאורך שנים רבות.
לפרטים נוספים ולהזמנות מוזמנים ליצור קשר עם MCPRINT או תוכלו להזמין אונליין שטיחי פי וי סי באתר לרכישה מקוונת MCSTORE

Call Now Buttonחייג עכשיו