בחרו עמוד

תחתיות לסירים

תחתיות לסירים בהדפסה ישירה

תחתיות לסירים הן מוצר צריכה מוכר, שנמצא בכל בית. במפעל של אמ סי פרינט תוכלו ליצור מעץ בירץ', עץ גושני, לינולאום ומגוון חומרים קשיחים נוספים תחתיות לסירים בהתאמה אישית.

התחתיות שלנו מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, הדפסה ישירה על גבי החומרים הקשיחים, עם גימור של הדפס לכה יוקרתית לשמירה על ההדפסה.

ניתן לייצר תחתיות בכל כמות, מידה ולכל מטרה. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המון מעצבים, שיוצרים באמצעות הטכנולוגיה שלנו קולקציות של תחתיות לסירים משלהם ונשמח לייצר גם עבורכם 🙂

 תחתיות לסירים מעץ

תחתיות הסירים שלנו מעץ הן מוצר איכותי שמשמש כמתנה מיוחדת ומקורית לעובדים בחגים, בתור מתנת קד"מ לכנסים ואירועים וגם משמשת  בתור פריט עיצובי ממותג לאירועים. תוכלו לעצב את התחתיות באיזה אופן שתרצו ולבצע הדפסה על עץ איכותית במיוחד. אפשר להדפיס תמונות, לוגו, ציורים או כל דבר אחר שתרצו. במידה ואתם מעצבים גרפיים ואתם רוצים למכור תחתיות סירים מעץ אנו המקום המושלם בשבילכם. תהליך העבודה הוא פשוט וקל, שלחו לנו קובץ לכתובת אימייל service@mcpublish.co.il עם כמות, מידה וקבצים ותקבלו הצעת מחיר משתלמת ישירות מהיצרן. בנוסף לתחתיות לסירים תוכלו לייצר סטים של תחתיות לכוסות.

תחתיות לסירים מעץ מלא

תחתיות מעץ מלא של אם סי פרינט יכולות לשמש כמוצר פרסומי, מוצר קידום מכירות או מתנה אישית בעיצוב שלכם. עץ טבעי הוא אסתטי ויפה במיוחד והדפסה עליו שומרת על הטוואי הייחודי והטבעי שלו. תחתיות סירים מעץ מלא שלנו, הן מוצר מדהים ומקורי שלא ניתן להשיג בחנויות הרגילות ועל כן משמשות כמתנה שימושית ובאמת מיוחדת.

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו שם, כתובת אימייל ומה תרצו להזמין + כמויות ואנו נחזור אליכם בהקדם!
טלפון: 073-7581887
מייל:service@mcpublish.co.il

Call Now Buttonחייג עכשיו